Mūsų bendruomenė dalyvavo kelio Moluvėnai – Valai laidotuvėse

OFF

Š.m. lapkričio 18 d. Valų ir Vosyliukų kaimų bendruomenės „Kaimynai“ nariai, kiti gyventojai dalyvavo mūsų bendruomenės simbolinėje akcijoje „Kelio Moluvėnai – Valai laidotuvės“. Susirinkus virš 20 žmonių, visi uždegėme po simbolinę žvakutę kiekvienoje duobėje, taip tarsi pagerbdami šį mums gyvybiškai svarbų kelią ir prisimindami tiek merės Editos Rudelienės, tiek Lentvario seniūno Vyto Rukšėno neįgyvendintus pažadus. Būtent jie ignoravo ir iki šiol ignoruoja mūsų bendruomenės peticiją dėl kelio remonto.

Nei Trakų merė Edita Rudelienė, nei Lentvario seniūnas Vytas Rukšėnas šioje akcijoje nedalyvavo.

Štai keletas akimirkų iš šio renginio:

 

 

O štai kaip kelio duobės atrodo dieną (dėkojame Vladui ir Ramintai Pakarniams už nuotraukas):

Categories: Naujienos
This post was written by , posted on lapkričio 18, 2017 Šeštadienis at 5:27 pm

Comments are currently closed.