Valų ir Vosyliukų kaimų bendruomenė
Home
 

O kaip su kelių būkle pas mūsų išrinktuosius? Serija 1

Brangūs Kaimynai,

štai ir atėjo metas kai visi jau prisiguodėm ir šie grauduliai išsilieja į tokias nuostabias akcijas, kurios vyks š.m. lapkričio 18 d.

Sunku būti išmestiems už borto, kai kandidatė į merus prižada pagelbėti su tragiškos būklės keliu, tačiau tada, kai yra išrenkama, pažadus pamiršta.

Gal jie patys kenčia irgi? „Pinigų visiems neužteks“ – tarė merė. Na taip, neužteks. „Registruokite savo gyvenamą vietą Trakų rajone“ ir į Trakų rajono savivaldybę plūstels pinigų banga. Palaukit. Bet tada mūsų vaikai, mūsų ateitis, galės vaikščioti TIK į Trakų rajono mokyklas. O sąlygos tam bus sudarytos? Mokyklinį autobusiuką skyrė Paluknio mokyklai (antrąjį), o Jūs, Vosyliukų, Valų ir aplinkinių kaimų gyventojai vežiokite vaikus patys?

Bet kaip su tomis kančiomis? Lentvario seniūnas liberalas Vytas Rukšėnas pabarstė Moluvėnų – Valų kelio duobes gremžtu asfaltu. Kas gavosi iš to? Po liūties, jau kitą dieną asfaltas buvo išplautas. Negi ir jis pas save kelią taip remontuojasi? Deja, ne. 2012 m. birželio mėnesį užfiksuotoje nuotraukoje matome tikrai gerą, be duobių, asfaltą.

Bet to negana – 2016 metais buvo paklotas dar geresnis asfaltas ir štai kaip ta gatvė atrodo šiandien:

Puikiai sutvarkyta gatvė. Net paženklinta, nors automobilis į 1-ą juostą vos telpa…

 

Štai taip dirba ir gyvena mūsų išrinktieji. Ačiū, seniūne, kad mumis rūpinatės.

„O žiemą jie duobes sniegu uždenginės“, paklausė vienas gyventojas.

Kenčiantiesiems – dangus….

Off 

11/10/2017 This post was written by Categories: Naujienos No comments yet


Top