Valų ir Vosyliukų kaimų bendruomenė
Home
 

Kelias Moluvėnai – Valai: kai užmirštami pažadai ir kai daroma „BET KAIP“

Dar 2014 metų pradžioje kandidatė į Trakų raj. savivaldybės merus liberalė Edita Rudelienė, susitikimuose su Valų, Vosyliukų, Stirnių kaimų gyventojais pažadėjo: kelias Moluvėnai – Valai bus kapitaliai sutvarkytas. Jai antrino ir Lentvario seniūnas liberalas Vytas Rukšėnas.

Praėjo pirmi metai, pažadai taip ir nebuvo ištesėti. „Trakų rajonas toks didelis, neturime galimybės visų kelių suremontuoti“, kalbėjo merė. Tuomet Valų ir Vosyliukų kaimų bendruomenė „Kaimynai“ parašė peticiją, po kuria pasirašė kone 400 Valų ir Vosyliukų kaimų gyventojų. Ši peticija dar 2016 metų vasario mėnesį buvo įteikta Lentvario seniūnui Vytui Rukšėnui ir Trakų rajono savivaldybės merei Editai Rudelienei. Tačiau kas pasikeitė? O gi nieko. Liberalai Vytas Rukšėnas ir Edita Rudelienė tarsi pradėjo ignoruoti šią peticiją. Užtat „keistomis“ aplinkybėmis buvo pradėtas Neries g. Valų kaime remontas (kelio, kuriuo naudojasi tik 50-70 žmonių). Vieni pateikė prašymą šiam keliui remontuoti, tą pačią dieną Lentvario seniūnas tai pristatė kaip svarbiausią mūsų regiono kelią ir jam buvo skirtas finansavimas. O kad keliu Moluvėnai – Valai naudojasi kone 2000 žmonių – tai nei merei, nei seniūnui nebuvo svarbu.

Neries g. kelio remonto istorija taip pat virto komedija (apie tai jau rašėme ankščiau) – taip, kelias suremontuotas, sutvarkytas, bet… nepraėjus nė pusmečiui kelias pradėjo trupėti, asfaltas banguotis ir lūžinėti. Paklota asfalto danga daug kur buvo tik 1 cm storio. Apie tai galite paskaityti čia.

Kelias Moluvėnai – Valai kaip ir kasmet, aktyvių Valų ir Vosyliukų gyventojų prašymu yra „palopomas“. Bet kaip? BET KAIP. Apie tai taip pat rašėme.

Ir štai, po kelių mėnesių, jau spalio mėnesį kelias vėl buvo nusėtas duobėmis (kai kurių iš jų gylis siekė 16 cm). Ir vėl aktyvūs Valų ir Vosyliukų kaimų gyventojai kreipėsi į Lentvario seniūną. „Sutvarkysime, užlopysime“, toks buvo seniūno atsakymas. Ir štai kelią aplopė. Bet kaip? BET KAIP. Duobės tebuvo užpiltos gremžto asfalto likučiais. Ir viskas. Te praėjo 2 dienos – ir vėl visas kelias pilnas duobių. Tad, keliaujantiems keliu Moluvėnai – Valai kelionė gali baigtis ir miške. O ir mūsų Trakų rajono Administracijos direktoriaus liberalo Dariaus Kvedaravičiaus neveiklumas stebina. Žinodamas šio kelio problemas, gyventojų pasirašytą peticiją, jis nekreipia dėmesio į šią problemą.

Tad galime „padėkoti“ liberalams: merei Editai Rudelienei ir Lentvario seniūnui už „įgyvendintus“ priešrinkiminius pažadus. Bet apie pažadus bus kitas straipsnis. Taip pat laukia dar vienas straipsnis apie kelią nuo Vosyliukų krautuvėlės iki Žurnalistų gatvės. Bus dar įdomiau.

O kaip atrodė mūsų peticija galite pažiūrėti žemiau:

 

Off 

10/28/2017 This post was written by Categories: Naujienos No comments yet


Top