Valų ir Vosyliukų kaimų bendruomenė
Home
 

Naujos ir senos kelių problemos

Mieli kaimynai, matyt visi skaitėte Sodininkų bendrijos „Neris“ raštą dėl Neries g. Valų kaime. Valų kaimo bendruomenė kartu su keliomis sodininkų bendrijomis piktinosi, kad 2016 metais paklotas asfaltas nepraėjus nė metams pradėjo aižėti, atsirado duobės, nauja asfalto danga vietomis paklota tik 1-2 cm storio. Bendrijos išsakė savo problemas, bet seniūno Vyto Rukšėno atsakymas išmušė iš vėžių. Daugiau galite pasiskaityti čia.

Ta pačią problemą keliame ir mes, Bendruomenė, vienijanti per 500 narių. Mūsų pasirašytos peticijos dėl kelio Valai – Moluvėnai niekas neskaitė, niekam nebuvo įdomu (tik keliems Tarybos nariams). Seniūnas aišku paremontavo pagal išgales tą kelią, tačiau paremontavo taip, kad kitais metais šis kelias turės vėl pilna duobių. Net ir neišmanančiam yra aišku, kad jei kelias yra tvarkomas ir lopijamas – jo kraštai BŪTINAI turi būti padengti smala, kad vanduo nesiskverbtų į vidų.

Ir štai pavyzdys (1 iš dešimčių lopų), kad kelio kraštai yra ne tik nelopijami smala, bet dar ir paliekamos pjovimo žymės. Ši duobė, kurią tvarkė Lentvario seniūnijos užsakyta įmonė, kitais metais virs dar didesne (posūkis link Stirnių Malūno).

 

O štai kaip atrodo šviežias lopas, kai darom „bet kaip“ ir su mintimi „kaip jiems, tiks ir taip“:

 

O štai kaip yra tvarkomos profesionaliai duobės prie statomo Moluvėnų restorano šią kelio dalį prižiūri ne Lentvario seniūnija, o VĮ Automagistralė):

 

Nė kartą šią problemą išsakėme tiek merei, tiek Lentvario seniūnui, bet reakcijos – jokios.

Kitas reportažas bus apie prie Stirnių Malūno susikaupusį smėlį (jei neklystame jau 4 mėnesiai), šlaitus ir žymiąją gatvę nuo Vosyliukų krautuvėlės iki Žurnalistų gatvės.

Off 

08/29/2017 This post was written by Categories: Naujienos No comments yet


Top